Předběžný harmonogram revitalizace koupaliště

Obdrželi jsme od Ing. Zdeňka Kovaříka, radního MČ Prahy 4 pro investice, následující předběžný harmonogram revitalizace koupaliště – kopírujeme znění:

„- odevzdání Dokumentace pro územní řízení (DUR) – do 30.4.2016
- odevzdání Dokumentace pro stavební povolení (DSP) – do 31.5.2016
- odevzdání Dokumentace pro provádění stavby (DPPS) – do 15.6.2016
- zahájení projednání UR – 1.5.2016 – dokončení dle správních termínů
- zahájení projednání SP – ihned po vydání UR
- zahájení VŘ – 1.kolo kvalifikace – 15.5.2016
- pokračování VŘ – 2.kolo nabídkové – 15.6.2016

Jsou to samozřejmě termíny nastavené na situaci, kdy nedojde k problémům s odvoláními v rámci povolovacího řízení a kdy nedojde k odvoláním ani v procesu výběru dodavatele.
Realizace investice bude probíhat v dovu etapách, v první vlastní koupaliště a přímo související sítě, zemní práce a výstavba nezbytného zázemí, v druhé pak doplňující sportoviště a další vybavení areálu.
První etapa, pokud nedojde k zásadním problémům, umožní v roce 2017 spuštění koupaliště pro veřejnost.“ (konec citace)

Již vloni bylo jasné, že letos zůstane koupaliště ještě uzavřené, protože samotná příprava realizace projektu vyžaduje poměrně dost času. Jsme rádi, že nyní je již vypracován tento konkrétní časový rozvrh, i když je samozřejmě možné, že z různých objektivních důvodů (některé jsou uvedeny v odpovědi Ing. Kovaříka) může dojít ke skluzu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>