FOTOGALERIE

Revitalizace koupaliště Lhotka - Projekty studentů staveb. fakulty ČVUT 2014

Revitalizace koupaliště Lhotka - Projekty studentů staveb. fakulty ČVUT 2014

  Revitalizace koupaliště Lhotka – Projekty studentů stavební fakulty ČVUT – 2014

5 thoughts on “FOTOGALERIE

 1. Co bude s koupalištěm Lhotka ?
  Popřípadě kdy se počítá s otevřením koupaliště ?
  Chodil jsem tam bezmála 8 let.Děkuji předem za odpověď.

  Jaromír Melník.

 2. Rozum bohužel nestačí – někteří podnikatelé, i vyhlášení filantropové, se ke společenské odpovědnosti uchylují jen v případě, že nejde proti jejich spekulativním akvizicím.

  • Paní Blanko naprosto souhlasím. O zkušenostech s údajně vyhlášeným filantropem bych mohla napsat román. Nebylo by to pěkné čtení, ale.

 3. Jsem již pamětnicí – ročník 1951 – a na tomto koupališti jsem si s kamarády užila hromadu legrace, přálo-li nám počasí, byli jsme tam denně. A nejenom my. Vzhledem k tomu, že v širokém okolí nebylo kromě Šeberáku žádné jiné koupání a že málokdo z nás měl peníze na pro mnohé z nás vysoké vstupné na plavecký stadion v Podolí, koupaliště využívali jak obyvatelé sídliště Novodovorská, tak i ti z širokého okolí. Ještě dnes vzpomínám na to, jak téměř denně navečer po práci jsme si zašli zaplavat a osvěžit se v příjemném prostředí.
  Pevně věřím tomu, že v tomto případě zvítězí rozum a že se ještě dočkám znovuotevření našeho koupaliště.
  Prosím všechny, udělejme vše pro to, aby i naš potomci se měli kde koupat a nač vzpomínat – např. v letošním létě by to byla paráda!!!

 4. Pingback: Budoucnost koupaliště Lhotka očima studentů | S.O.S koupaliště Lhotka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>